לזמן מוגבל: בנית אתר במחירים שוברי שוק!

בניית אתרים בהתאמה אישית

עיצוב עמודי נחיתה

עיצוב ובניה של דפי נחיתה מקצועיים בהתחייבות למחירים משתלמים

דף נחיתה נוסף

החל מ

599₪

עבור דף + פרסום

שדרוג האתר לאתר תדמית

מערכת ניהול תוכן

שיווק ממומן בגוגל

החל מ

1099₪

שיווק ממומן של דף הנחיתה בגוגל

תחזוקה יומיומית של קמפיין הפרסום

h

עיצוב ובניית דפי נחיתה

החל מ

899₪

 דף נחיתה מתקדם בעיצוב אישי

התאמת האתר למכשירים ניידים

כתובת אתר אישית (דומיין)

אחסון האתר בשרתים המובילים בארץ

טופס יצירת קשר

מייל בלעדי עם כתובת הדומיין

כפתור יצירת קשר מהיר (ווטסאפ/חיוג/מייל)

אתר מאובטח ומוצפן (SSL)

תמיד חלמת להיות מקום ראשון בגוגל?

במנוע החיפוש של גוגל ישנם שני סוגי תוצאות חיפוש. תוצאות אורגניות ותוצאות ממומנות. התוצאות הממומנות הן 4 האתרים הנמצאים בראש הדף של תוצאות החיפוש.

איך עובד הפרסום הממומן?

בגוגל משלמים לפי כל כניסה לאתר (קליק על המודעה). מחיר הקליק תלוי בביטוי החיפוש (מילת המפתח) שדרכו הגיעו למודעה שלך. המחיר תלוי ברמת התחרות ובציון האיכות.

ציון האיכות הוא מדד לאיכות של המודעה ושל דף הנחיתה (האתר). ככל שציון האיכות יותר גבוה, כך תשלמו פחות. המטרה שלנו היא שתשלמו את המחיר המינימלי על פרסום המודעות שלכם. ‏‏‎

הפרויקט האחרון שלנו

גל אור אחזקות – קבלן שיפוצים‏‏‎

גל אור אחזקות היא חברה לניהול ואחזקת פרויקטים, נותנים שירות ללקוחות בפריסה ארצית. ‏‏‎החברה עוסקת בשיפוצים כללים ואינסטלציה.

השירות שאנחנו נתנו:

N

עיצוב עמוד נחיתה

N

בניית עמוד פרויקטים

N

קידום ממומן בגוגל

איך אנחנו בונים דפי נחיתה?

U

אפיון

לפני שנתחיל בהליך העיצוב נצטרך לקבל מכם מידע אודות העסק: האם מדובר בעסק קטן (כמו למשל: בעל איש מקצוע, או חנות מקומית), או בחברה גדולה בעלת מספר רב של עובדים המעניקה שירות בכל הארץ? לאחר המידע שנקבל מכם ונקבע מיהו קהל היעד, נוכל לבנות לכם עמוד נחיתה ייחודי אשר ישקף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

בניית דף הנחיתה

פיתוח ועיצוב דף נחיתה תחת דומיין (כתובת אתר) אישי, וניהול האתר דרך מערכת wordpress הפופולרית. כל אתר שאנחנו בונים הוא ריספונסיבי ומתאים לגלישה מכל מכשיר (מחשב, טאבלט או טלפון נייד). הדף נבנה במערכות המתקדמות ביותר, מאוכסן תחת השרתים המובילים בארץ ועובר אופטימיזציה מלאה – כל זאת על מנת להבטיח את חווית המשתמש הטובה ביותר.

קידום בגוגל של דף הנחיתה

הקמה ופיתוח של קמפיין מודעות מתקדם, הכולל כתיבה וניסוח של מודעות פרסום, מחקר מילות מפתח ועוד… ‏באמצעות הניסיון שלנו, נדאג שתשלמו את המחירים המינימליים לגוגל ותמנעו מהוצאות מיותרות. 

תחזוקה ואכסון

אנחנו מאכסנים את כל האתרים שלנו תחת מערכת ניהול אישית בחוות השרתים המובילות ביותר בארץ. גם לאחר סיום מלאכת בניית דף הנחיתה וקמפיין הפרסום, נבצע בדיקות קבועות של ביצועי האתר, נעדכן מידע חדש בהתאם, ונשאר במעקב יומיומי אחר הפרסום בגוגל.

צרו איתנו קשר

טלפון

050-321-1177

מייל

lior@upweb.co.il